Į pradžią

Maceinienė Rimantė (36) 1:
 [^]  Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
1) 08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1gb-Biologija
1gb
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4g-biologijos mod.-2
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4a–ALEKSANDRAVICIUTE VAIDA 4a–JARASIUTE DEIMANTE 4a–KONDRATAVICIUTE ZIEDUNE
4a–PETUSKAITE EVELINA 4a–VASIUKONYTE EGLE 4a–VASKEVICIUTE RUTA 4B–AKROMAS EDVINAS
4B–CIMAKAUSKAITE BEATA 4B–GOROCHOVENKAITE DEIMANTE 4B–PLECKAITYTE KRISTINA
4B–RAZUKAITE EVELINA 4B–VASILIAUSKAITE AKVILE 4C–GAMBICKAS LUKAS 4C–KLEJUS IGNAS
4C–MIKELIONYTE DOVILE 4C–MULIUOLYTE EGLE 4D–DAUGIRDA KAROLIS 4D–KLIMCIAUSKAS LUKAS
4D–MAGILEVICIUS LINAS 4D–URMANAVICIUTE GABRIELE 4D–VAINA EDVINAS
 
2) 08:55
 
1gb-Biologija
1gb
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
 
 
 
2ga-Biologija
2ga
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4a–ALEKSANDRAVICIUTE VAIDA 4a–JARASIUTE DEIMANTE 4a–KONDRATAVICIUTE ZIEDUNE
4a–PETUSKAITE EVELINA 4a–VASIUKONYTE EGLE 4a–VASKEVICIUTE RUTA 4B–AKROMAS EDVINAS
4B–CIMAKAUSKAITE BEATA 4B–EIDUKAITYTE AISTE 4B–GOROCHOVENKAITE DEIMANTE
4B–LUKOSEVICIUTE GERDA 4B–PLECKAITYTE KRISTINA 4B–RAZUKAITE EVELINA
4B–SKIRKEVICIUTE EGLE 4B–VASILIAUSKAITE AKVILE 4C–GAMBICKAS LUKAS 4C–KAZLAUSKAS OVIDIJUS
4C–KLEJUS IGNAS 4C–MIKELIONYTE DOVILE 4C–MULIUOLYTE EGLE 4D–CERKAUSKAITE GESTA
4D–DAUGIRDA KAROLIS 4D–KLIMCIAUSKAS LUKAS 4D–MAGILEVICIUS LINAS 4D–MATUKAITYTE RUTA
4D–NAVICKAITE IEVA 4D–URMANAVICIUTE GABRIELE 4D–VAINA EDVINAS
 
 
 
 
3) 09:50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
3gB-MERKININKAITĖ SAMANTA 3gB-MIKALONYTĖ LINA 3gB-MILIUS RŪTENIS
3gB-PUNIŠKIS AURIMAS 3gB-RAMANAVIČIŪTĖ JUSTINA 3gB-SAVUKYNAITĖ DEIMANTĖ
3gB-ŠTAROLYTĖ INGA 3gB-VASILIAUSKAS DEIVYDAS 3gB-VALUTKEVIČIŪTĖ MONIKA
3gC-BAKŠAITĖ AGNĖ 3gC-DOBILAITE EVELINA 3gC-PILECKAITĖ MONIKA 3gC-ŠKARNULYTĖ GRETA
3gC-TALANDYTĖ INETA 3gC-VAIVADA VYTENIS
1gc-Biologija
1gc
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
 
4) 10:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1ga-Biologija
1ga
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
 
 
 
 
5) 12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2gb-Biologija
2gb
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
 
 
 
 
6) 12:55
 
 
 
 
1gc-Biologija
1gc
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
 
 
 
 
 
 
3g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
3gB-MERKININKAITĖ SAMANTA 3gB-MIKALONYTĖ LINA 3gB-MILIUS RŪTENIS
3gB-PUNIŠKIS AURIMAS 3gB-RAMANAVIČIŪTĖ JUSTINA 3gB-SAVUKYNAITĖ DEIMANTĖ
3gB-ŠTAROLYTĖ INGA 3gB-VASILIAUSKAS DEIVYDAS 3gB-VALUTKEVIČIŪTĖ MONIKA
3gC-BAKŠAITĖ AGNĖ 3gC-DOBILAITE EVELINA 3gC-PILECKAITĖ MONIKA 3gC-ŠKARNULYTĖ GRETA
3gC-TALANDYTĖ INETA 3gC-VAIVADA VYTENIS
 
7) 13:50
 
4g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4a–ALEKSANDRAVICIUTE VAIDA 4a–JARASIUTE DEIMANTE 4a–KONDRATAVICIUTE ZIEDUNE
4a–PETUSKAITE EVELINA 4a–VASIUKONYTE EGLE 4a–VASKEVICIUTE RUTA 4B–AKROMAS EDVINAS
4B–CIMAKAUSKAITE BEATA 4B–EIDUKAITYTE AISTE 4B–GOROCHOVENKAITE DEIMANTE
4B–LUKOSEVICIUTE GERDA 4B–PLECKAITYTE KRISTINA 4B–RAZUKAITE EVELINA
4B–SKIRKEVICIUTE EGLE 4B–VASILIAUSKAITE AKVILE 4C–GAMBICKAS LUKAS 4C–KAZLAUSKAS OVIDIJUS
4C–KLEJUS IGNAS 4C–MIKELIONYTE DOVILE 4C–MULIUOLYTE EGLE 4D–CERKAUSKAITE GESTA
4D–DAUGIRDA KAROLIS 4D–KLIMCIAUSKAS LUKAS 4D–MAGILEVICIUS LINAS 4D–MATUKAITYTE RUTA
4D–NAVICKAITE IEVA 4D–URMANAVICIUTE GABRIELE 4D–VAINA EDVINAS
1ga-Biologija
1ga
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
4a–ALEKSANDRAVICIUTE VAIDA 4a–JARASIUTE DEIMANTE 4a–KONDRATAVICIUTE ZIEDUNE
4a–PETUSKAITE EVELINA 4a–VASIUKONYTE EGLE 4a–VASKEVICIUTE RUTA 4B–AKROMAS EDVINAS
4B–CIMAKAUSKAITE BEATA 4B–EIDUKAITYTE AISTE 4B–GOROCHOVENKAITE DEIMANTE
4B–LUKOSEVICIUTE GERDA 4B–PLECKAITYTE KRISTINA 4B–RAZUKAITE EVELINA
4B–SKIRKEVICIUTE EGLE 4B–VASILIAUSKAITE AKVILE 4C–GAMBICKAS LUKAS 4C–KAZLAUSKAS OVIDIJUS
4C–KLEJUS IGNAS 4C–MIKELIONYTE DOVILE 4C–MULIUOLYTE EGLE 4D–CERKAUSKAITE GESTA
4D–DAUGIRDA KAROLIS 4D–KLIMCIAUSKAS LUKAS 4D–MAGILEVICIUS LINAS 4D–MATUKAITYTE RUTA
4D–NAVICKAITE IEVA 4D–URMANAVICIUTE GABRIELE 4D–VAINA EDVINAS
 
 
 
 
 
 
 
8) 14:40
 
 
 
 
3g-biologija-A-2gr.
Maceinienė Rimantė (36)
K-36B
3gB-MERKININKAITĖ SAMANTA 3gB-MIKALONYTĖ LINA 3gB-MILIUS RŪTENIS
3gB-PUNIŠKIS AURIMAS 3gB-RAMANAVIČIŪTĖ JUSTINA 3gB-SAVUKYNAITĖ DEIMANTĖ
3gB-ŠTAROLYTĖ INGA 3gB-VASILIAUSKAS DEIVYDAS 3gB-VALUTKEVIČIŪTĖ MONIKA
3gC-BAKŠAITĖ AGNĖ 3gC-DOBILAITE EVELINA 3gC-PILECKAITĖ MONIKA 3gC-ŠKARNULYTĖ GRETA
3gC-TALANDYTĖ INETA 3gC-VAIVADA VYTENIS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling Software Mimosa Version 5.6.7 2012.09.02 22:06
Bookmark and Share
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai